سوالات متداول

پاسخ؛ بله پذیرش اثر داریم.
پی‌دی‌اف تایپ شده‌ی اثر را برای شماره‌ی واتساپ نشر ارسال کنید. تا یک‌ماه بعد از ارسال اثر پذیرفته شدن یا رد اثر به شما اطلاع خواهیم داد.

صد در صد!

یک روز پس از تحویل کتاب ها به پست، کد رهگیری مرسوله پستی به شماره‌ی تلفن شما که هنگام خرید در سایت ثبت کرده اید، ارسال می شود. در هر لحظه می توانید با مراجعه به سایت پست، از وضعیت مرسوله خود آگاه شوید.

برای راحتی بیشتر مخاطبان، تمام مرسوله های پستی خود را با پست پیشتاز ارسال می کند.

معمولا از هر تیراژ هزارتایی، چند نسخه از کتاب ها دچار مشکلاتی در چاپ هستند. نشر بهار سبز پس از ثبت هر سفارش به دقت کتاب های ارسالی را بازبینی می کند تا از سلامت آن ها مطمئن شود. با این حال، در صورتی که کتابی که به دستتان رسید مشکلی داشت(که تمام سعیمان را می کنیم این اتفاق هرگر رخ ندهد)، نشر بهار سبز همان کتاب را باردیگر برایتان ارسال خواهد کرد

قبل از آغاز قرایندهای قانونی و اداری انتشار کتاب لازم است برای کتاب شمارگانی به نام شابک که شماره ای ۱۳ رقمی است از خانه کتاب دریافت شود.
سپس متن کتاب را به سازمان اسناد و کتابخانه ملی ارجاع داده، تا فیپای کتاب صادر شود و بعد از صدور فیپا جهت دریافت مجوز کتاب به وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی ارسال می گردد.
در همین مرحله است که تایید جلد کتاب صورت می گیرد و وزارت ارشاد متن و جلد کتاب را به اصطلاح ممیزی می کند و پس از تایید نهایی این دو فایل باید درخواست اعلام وصول صورت گیرد و پس از چاپ نهایی کتاب براساس تیراژ اثر تعدادی کتاب به خانه کتاب؛ فیپا و ارشاد اهدا شود.
بدین وسیله پرونده اداری کتاب بسته می شود و باید منتظر انجام مراحل دیگر کتاب بود.